Naši muži si v rámci přípravy na víkendové zápasy (áčko v sobotu v Chodově, béčko v neděli v Chanovicích) zahrají (místo treninku) ve čtvrtek 13.8.2009 přátelský zápas.

..utkání SK Vršovice 1911 st. dorost - Sokol Mochtín muži se bude hrát na hřišti v Klatovech nad zimním stadiónem od 18,00 hodin.  Jedná se o odvetu za sobotní zápas v Janovicích, tentokráte ale dostanou šanci hrát za Mochtín všichni hráči (A i B týmu), kteří se včas k utkání dostaví. Změna je i u pražského týmu, za který tentokráte nastoupí starší dorostenci.

Sraz  našich hráčů je v 17,00 hod. na hřišti v Klatovech, z Mochtína je odjezd od kabin v 16,50 hod.  Po skončení tohoto duelu bude provedena nominace hráčů na sobotní i nedělní zápas.  Omluvy na čtvrteční (popř. sobotní, či nedělní) utkání volejte obratem  K.Šotovi (605 357370), aby byl přehled o předběžné účasti hráčů.  Děkuji !