Muži Sokola Mochtín sehráli další přípravné zápasy před nastávající novou mistrovskou sezonou 2009/2010. Áčku v sobotu nepřijely Černice a tak byl narychlo sehnán náhradní soupeř - dorostenci SK Vršovice 1911. Béčko mělo generálku v Malém Boru, ale odehrálo ji jen s 11 hráči, když někteří se omluvili (Křivánek a Zoubek na poslední chvíli), někteří vůbec ne (R.Troch, Šťastný)

..so 8.8.09 přátelsky So MOCHTÍN "A" - SK VRŠOVICE 1911 dorost   14:1 (9:0). Zápas byl odehrán opět v Janovicích, tentokráte za řízení rozhodčího Ji.Dolejše staršího. Již od prvních minut měli naši muži jasně navrch a po pěkných kombinacích stříleli jeden gol za druhým. Soupeř nestíhal v obraně a tak do druhé půle přešel do branky Vršovic náš golman P.Rajtmajer. Pořádně si zachytal, zlikvidoval několik golovek, ale vysoké porážce nezabránil. U našeho celku sice chyběli někteří stabilní hráči (Jarabica, Hořejší), na druhé straně si poprvé v přípravě za Mochtín zahrál Petr Švátora a také Martin Tykal - posila z O.Nýrsko. Celkově Mochtín odehrál kvalitní zápas a i když soupeř byl slabší, měl trenér možnost udělat si obrázek o výkonnosti jed. hráčů. Rozhodčí Dolejš Ji., hráno bez karet, branky : Zoubek Pavel  a Babka Tomáš 3, Dolejš Jiří, Švátora Petr a Čeleda Jiří 2, Tykal Martin a Břečka Mirek po 1, sestava Mochtína : Rajtmajer 1/2, Dolejš Ji.,Bejvl M., Švátora P., Podráský Ji., Kašpar L.(Zoubek P.), Tykal M., Čeleda Ji.(Břečka M.), Novák Zd.(Břečka), Babka T., Dolejš T.

..9.8.09 přátelsky muži So MALÝ BOR - So MOCHTÍN "B"  3 : 3 (3:1). Náš tým odjel k zápasu jen s 11 hráči, ale již v průběhu 1.poločasu musel pro nevolnost odstoupit J.Voráč, ve II.poločase pak pro zranění musel jen statovat V.Nováček a tak naše béčko prakticky dohrávalo jen s 9 hráči ! Přesto uhrálo s dobrým domácím týmem cennou remisu. Hodně znát byl ve středu hřiště především Luděk Hořejší, který sice nebyl v nominaci, ale vrátil se ze služební cesty a své služby nabídl, ale i ostatní zůčastnění hráči si odehráli své. Rozhodoval Št. Haviár z Klatov, 50 diváků. Sestava Mochtína B : Tomaka R., Kubala P.,Nový L., Nováček V., Voráč J., Staněk P., Lapáček Zd., Břečka M., Bláha P., Hořejší L., Dolejš Ji.st.,branky : Hořejší Luděk, Nový Luboš, Lapáček Zdeněk (z pok.kopu) - po 1.

TRENINK mužů  :   bude v úterý 11.8.09 od 18,00 hod. v  M o c h t í n ě (opět si vezměte kopačky na trávu a tenisky popř. tarfy na umělku !), termín dalšího treninku ještě sdělíme !

Možná, že se bude ve čtvrtek  13.8. hrát přípravný zápas, možná, že trenink bude až v pátek a to na hřišti v Janovicích !!!  Dozvíte se v úterý, poř. to najdete na našich internetových stránkách !

Příští víkend 15. a 16.8.09 proběhne podle plánu. V sobotu jede áčko k poslední přípravě do Chodova (začíná se v 15,30 hod.), v neděli pak béčko mužů hraje již svůj první mistrovský zápas a to v Chanovicích od 17,00 hod. s Chanosem Chanovice "B" - nováčkem OP.
Přidat komentář