Po roční přestávce dává náš fotbalový oddíl TJ Sokol Mochtín dohromady opět dorostenecký tým, který bude hrát soutěžní ročník 2009/10 v okresním přeboru. Trenérsky ho povedou zkušení kauči Jiří Flodr a Jaroslav Pavlík.  V mužstvu bude drtivá většina mochtínských odchovanců, kteří se vrací po krátkém hostování z jiných oddílů zpět domů do Mochtína, doplní je řada mladíčků z žáků, kde z věkového důvodu ukončili činnost a přechází do dorostu.

Letní přípravu zahajují dorostenci So Mochtín již v pondělí 27.7.2009 na hřišti v Mochtíně. K treninku  budou kluci využívat travnatou plochu u velkého hřiště a také umělý povrch na víceúčelovém hřišti. Vezměte si proto vhodnou obuv na oba povrchy !   Sraz je v 17,45 hod., začíná se v 18,00 hodin !

Účast všech velmi nutná. Zde se dozvíte termíny i místa dalších treninků, připravuje se soustředění i několik přípravných zápasů.