Po čtvrtečním treninku (23.7.) provedl trenér St. Skala nominaci na 1.přípravný zápas našich mužů s Okulou Nýrsko.

..utkání So Mochtín - O.Nýrsko se hraje v sobotu 25.7.09 od 17,00 hod. na hřišti v Janovicích, jede se auty hráčů, z Mochtína je odj. v 15,40 a z Klatov od pošty v 15,50 hodin, sraz v Janovicích na hřišti v 16,00 hod.

Nominace :  Rajtmajer, Čeleda, Jarabica, Podráský, Zoubek, Špindler, Sysel, Kašpar, Dolejš T., Dolejš Ji.,Babka, Plánička, Břečka, Lapáček, Hořejší.

Další zápas  sehraje Mochtín příští sobotu 1.8. od 17,00 hod. opět v Janovicích a to s dalším účastníkem I.A třídy - s SK Kovodružstvem Strážov. Zde dostanou příležitost i další hráči, kteří jsou v přípravě na novou sezonu.

Treninky mužů budou pokračovat stále v Mochtíně a to v úterý a čtvrtek od 18,00 hod.(tráva - umělka).

POZOR !  V úterý 28.7.09 přijďte již v 17,00 hod. na krátkou brigádu (!), pak bude od 18,00 hod. trenink.  Musíme sebrat kameny na ploše k rybníku a upravit terén tak, aby jsme ho dali do původního stavu.   Kdo má možnost, vezme s sebou žel. hrábě a lopatu !!! Díky.

Kdo nemá ještě uhrazené čl.příspěvky 2009 - obratem to napraví !  Požadované částky předejte Ji.Podráskému.