Ve středu 30.8.2023 od 16,00 hodin se uskuteční první mistrovké utkání kategorie U12 a U11 divize ( mladší žáci ).

Další domácí  zápasy U12 a U11 na mochtínském hřišti budou : NE 10.9.2023 od 10,00 hodin  Vlašim

ST 13.9.2023 od 16,00 hodin Mariánské Lázně
                                                                                                      NE 24.9. 2023 od 10,00 hodin Strakonice

- zbylé zápasy U12 a U11 se odehrají na klatovském hřišti

Jinak zápasy OP mladších žáků se budou hrát na mochtínském hřišti. Soutěž začíná v NE 10.9.2023 zápasem v Žichovicích.

Tyto možnosti, že naše děti mohou naskakovat do divize žáků vznikla ve spojení spolupráce mezi Mochtínem a Klatovama. Tímto propojením klubů získávají naše děti možnost účastnit se více kvalitních zápasů a hlavně ve stejném ročníku. K tomuto kroku jsme se rozhodli z důvodu nedostatku dětí pro obsazení kategorie OP mladších žáků ( nedokázali bychom pro malý počet postavit  kategorii ml. žáky a tudíž bychom byli nuceni děti posílat po různých hostování). Společné fungování žáků jsme si již vyzkoušeli  od letošního března.
Věřme že díké této spolupráci nám děti zůstanou u fotbalu  a povede se někoho dotáhnout až do mužů.