V sobotu 14.3.2009 sehrála naše družstva mužů A i B další přípravné zápasy, tentokráte na Chodsku. Hrálo se na těžkých terénech (hlavně v Mrákově), oba naše týmy utrpěly těžké porážky.

Muži "A" přátelsky -  So Mrákov - So Mochtín  6 : 0 (2:0). Na rozbahněném treninkovém hřišti v Mrákově šli domácí do vedení již v 1.minutě a pokračovali v náporu. Z obležení se naši hráči dostávali postupně, ale komplikovanou hrou se do šancí nedostávali. Naopak, ve 30.minutě znovu inkasovali, Mrákov vedl 2:0. Po přestávce se Mochtín výrazně zlepšil, začal soupeře přehrávat, měl i šance. Ty volaly po proměnění, ale koncovka našich hráčů byla doslova žalostná. A když svoji 100% šanci na gol nedokázal ze 4 metrů proměnit ani L.Kašpar, přišel na druhé straně trest.Domácí hráli jednoduchý,účelný fotbal s nakopávanými míči na rychlonohého Zahrádku (odchovanec Nýrska) a ten si v tomto zápase s chutí zastřílel. Dal Mochtínu 4 branky, výrazným způsobem se podílel na vysoké výhře domácího Mrákova.Sestava Mochtína : Rajtmajer  P., Bejvl M., Švátora P., Jarabica St., Dolejš Ji., Mareš J., Troch R., Podráský Ji., Břečka M., Mareš J., Kejha J.

Muži "B" přátelsky - SK Kdyně - So Mochtín "B". Již v 15.minutě se zranil brankář K.Šot a na jeho místo musel naskočit trenér J.Pavlík. Na poměrně solidním terénu se hrál fotbal za převahy domácího celku, který si již v 1.poločase vytvořil tříbrankový náskok. Po přestávce ho navýšil na 4:0, ale poslední slovo měli naši fotbalisté. Jan Voráč čestným golem snižoval na konečných 4:1. Sestava "B" mužstva: Šot K.(Pavlík J.), Špindler V., Bláha P., Zoubek P., Voráč J., Dolejš Ji.st., Kolárik J., Sysel P., Nový L., Petrů J., Šťastný J.

Z různých důvodů na zápasech chyběli : Babka, Novák., Staněk, Nováček, Křivánek, Šup, Vítovec, Jurčacko

Další a to poslední příprava čeká naše muže před mistrovským jarem 2009 o dalším víkendu 21. a 22.3.2009.

"B" muži  sehrají poslední přípravný zápas v sobotu 21.3. v Kvaseticích od 14,30 hod., muži "A" budou mít svoji generálku před mistrovským jarem 2009 v Nýřanech. Tam se bude hrát zápas Dioss Nýřany "B" - So Mochtín v neděli 22.3.09 od 15,00 hodin.

Na oba zápasy pojedeme auty, nominace bude určena na čtvrtečním treninku ! Věřím, že se již konečně na poslední přípravě oba týmy představí v kompletních sestavách a předvedou lepší výkony, než-li tomu bylo v posledních 14 dnech !

Treninky budou v tomto týdnu opět v úterý a ve čtvrtek 17. a 19.3.2009 od 17,30 hodin. Očekáváme maximální účast (!!!), mistrovské jaro je tady a SOKOL MOCHTÍN bude chtít uspět v I.B třídě i v oktresním přeboru !