V sobotu 14.3.2009 jsou na pořadu dva přípravné zápasy mužů. Oba začínají v 15,00 hodin.

"B" tým hraje ve Kdyni , "A" tým hraje v Mrákově. Hřiště obou soupeřů jsou blízko u sebe a tak jedeme k zápasům společně  auty !   Společný odjezd z Mochtína je ve 13,30 hod., z Klatov od Lídlu pak ve 13,40 hod.

NOMINACE do jednotlivých týmů :

"A" tým : Rajtmajer P., Jarabica St.,Podráský Ji., Švátora P., Mareš J., Kašpar L., Dolejš Ji., Troch R., Bejvl M., Novák Zd., Břečka M., Honza, Sysel P.

"B" tým : Kolárik J., Dolejš Ji.st., Nový L., Bláha P.,Špindler V.,Voráč J., Pepa, Vítovec D.,  (ti o tom ví !),  od dalších uvedených nutně potřebujeme, aby potvrdili K.Šotovi svoji účast obratem (605 357370): P. Zoubek, J. Šťastný, K.Tománek, Holiš T., Šot K.ml.)

Omluveni jsou( z různých důvodů) : P.Staněk, V.Nováček, P.Kubala, J.Kejha, T.Babka, J.Petrů, P.Jurčacko, O.Šup

POZOR !  Je stále nepříjemné, deštivé počasí. Sledujte tento náš web - může se stát, že pořadatelská Kdyně, či Mrákov může přípravný zápas odvolat pro nezpůsobilý terén !