V sobotu dopoledne hrála shodně mladší a starší přípravka další ze svých turnajů. Mladší přípravka pořádala domácí turnaj za účasti 3 týmů ( Mochtín, Horažďovice, Janovice ).
Starší přípravka zajižděla na turnaj do Strážova za účastí 6 týmů ( Strážov, Mochtín, Luby A, Klatovy A, Nýrsko A a B )

Mladší přípravka

Mladší přípravka odehrála další turnaj na domácí půdě v Mochtíně. Sušice se omluvila, tak se kromě domácího Mochtína zúčastnily ještě Horažďovice a Janovice. Našim svěřencům chyběla bojovnost, ale i trochu štěstí a nakonec prohráli oba zápasy.


Horažďovice 13 : 3 Janovice

Mochtin 3 : 17 Horažďovice 

Mochtin 8 : 12 Janovice 


Sestava: Truska Jan - Kraus Kryštof., Podráský Jiří, Pořický Štěpán, Sádlíková Denisa,Plášek Radim Potužák Jonáš, Toman Matyáš, Král Tomáš, Höfler Tomáš, Králová Martina
Trenér : Toman Petr

Starší přípravka

Na kvalitně obsazený turnaj jsme opět odjížděli pouze s jedním náhradníkem. Odehráli jsme celkem 5 zápasů ( 1x 20 min ). První dva zápasy jsme zaslouženě vyhrály, kdy jsme po celá utkání byli lepší. Potom přisli další dvě utkání s Klatovami a Lubami. Na tyto soupeře jsme bohužel neměli dostatečnou kvalitu a hlavně možnosti prostřídání. Poslední zápas jsme odehráli proti Nýrsku. Bylo to naprosto vyrovnané utkání, které jsme bohužel prohráli brankou z poslední minuty. Jinak musím všechny děti moc pochválit za přístup a bojovnost. Hrozně  moc se těším až budeme konečně kompletní.

Strážov 2 : 4 Mochtín

Mochtín 4 : 3 Nýrsko B

Klatovy A 8 : 0 Mochtín

Mochtín 0 : 6 Luby A

Mochtín 3 : 4 Nýrsko A

Sestava : Kubaň David, Kubaň Tomáš, Troch Radim, Potužák Vít, Janošťáková Katarina, Kubaňová Kateřina
Trenéři : Cihlář, Kolář

Tréninky MP, SP a školičky sportu pokračují v každé pondělí a čtvrtek vždy od 17,30 hodin.
Mladší přípravka hraje další turnaj v NE 21.5. od 10 hodin v Lubech ( Luby B, Sušice B, Mochtín )
Starší přípravka pořádá domácí turnaj také v NE 21.5. od 10 hodin ( Mochtín, Nýrsko, Strážov, Klatovy B a C )