Nečekané,ale zasloužené 3.místo vybojovala naše mladší přípravka na sobotním turnaji v Lubech, který se hrál jako memoriál Václava Ašky. Cenu pro nejlepšího brankáře získal navíc náš šikovný golman David Kubaň !

..25.6.2022 - Luby - turnaj mladších přípravek "Memoriál Václava Ašky"

Po celonočním dešti bylo hřiště v Lubech pod vodou a pršelo i ráno do 9,00 hodin, kdy se mělo začít hrát. Mladí fotbalisté ze 6 klubů ale byli natěšení na plánované klání a tak jim nevadilo, že se začalo později a že pořadatelé museli přesouvat hřiště tam, kde bylo louží nejméně. Nakonec se umoudřilo i počasí, turnaj proběhnul hladce. Jeho vítězem se stal Slavoj Stod, který neztratil ani bod, 2. skončily domácí Luby A a nečekanou 3.příčku vybojovali naši mladí fotbalisté, vedení trenérskou trojicí Petr Toman, Jaroslav Cihlář ml. a Zdeněk Kolář.

        Sokol Mochtín porazil Klatovy 4:1, Nalžovské Hory 5:0 a Luby B 8:0 a remisoval s Nýrskem 6:6. Prohrál jen s vítězným Stodem a druhým Startem Luby A shodně 2:5.

        Mochtínský tým ml. přípravky odehrál turnaj v této sestavě : Kubaň David, Kubaň Tomáš, Kubaňová Kateřina, Toman Vojtěch, Kolář Tobias, Troch Radim a Oulehle Vojtěch.

Konečné pořadí turnaje :    1. Slavoj Stod ............................... 18 bodů
                                        2. Start Luby A ............................. 15   "      
                                        3. TJ Sokol Mochtín ..................... 10  "
                                       
4. SK Klatovy 1898 ........................   7   "
                                        5. Start Luby B ...............................  7   "
                                        6. FK Nalžovské Hory ....................... 3   "
                                        7. FK Okula Nýrsko .......................... 1   "