V neděli 27.9.2020 se hrálo v Mochtíně utkání OP mužů Mochtín B - Chudenice. Náš tým byl vysokým favoritem a to i proto, že mohl proti soupeři nasadit i několik hráčů z "A" týmu. Kdo čekal vysokou výhru Mochtína, ten byl zklamán. Bojovní hosté uhráli remisu 4:4, v penaltovém rozstřelu navíc vybojovali i druhý bodusový bod !

.. OP mužů Sokol Mochtín "B" - Sokol Chudenice    4 : 4  (1:2), na pok. kopy 3:4
Pro oba týmy to byl dost důležitý zápas, protože zatím moc bodů na svém kontě neměly. Naše záloha byla tentokráte posílena o některé hráče z "A" týmu a tak se čekalo její hladké vítězství. Nestalo se. Bojovní hosté hráli jednodušeji, účelněji, proměňovali šance a to rozhodlo. Náš tým si golovek vypracoval sice daleko více než-li soupeř, ale zakončení bylo žalostné. Nakonec byl rád ze 1 bod, když J.Žiak srovnával na 4:4 těsně před koncem zápasu z nařízené penalty. A protože 2 naši střelci "vyhořeli" i v následném penaltovém rozstřelu, odvezli si Chudenice z Mochtína 2 nečekané mistrovské body !  Skore otevřel v 18.minutě hostující Martin Stryczek po RK hlavou (nikým nehlídán). Čistou golovku na vyrovnání pak spálil v 25.min. náš kapitán Kamil Rajtmajer, ale o minutu později to mohl napravit navrátilec do sestavy Jar. Pretrzelmayer. Šel kopat penaltu nařízenou za faul na Zb.Smolíka, ale neproměnil ji - škoda ! Mochtín měl v této době velkou převahu a vyrovnání se dočkal vzápětí. Zakončení Jar. Pretzelmayera golman hostů stačil vyrazit, ale na dorážku Tomáše Vlka již nestačil - 1:1. O tři minuty na to mohl poslat svůj tým do vedení opět Jar. Pretzelmayer, ale vyloženou šanci neproměnil, neujalo se ani zakončení Ji. Podráského, či Zb. Smolíka. Hosté hrozili z brejků a ve 38.min. z něj opět skorovali. Našim obráncům fouknul  rychlonohý Soupír, jeho přihrávku zakončuje golem opět Stryczek - do šaten se jde na přestávku za stavu 1:2. Náš tým poslal do II.poločasu tři nové hráče, od kterých se čekalo, že nepříznivý stav otočí v náš prospěch. Vyrovnání na 2:2 přišlo již ve 2.minutě, když centr z RK zatočil Ji. Čeleda přímo do brány hostů, vypadalo to nadějně. Tlak Mochtína sice pokračoval, ale goly stříleli hosté ! V 55.min.se ze 20 m trefuje z otočky přímo do šibenice Jan Soupír a v 63.min. to je již 2:4, když další zaváhání naší obrany trestá svým třetím golem Martin Stryczek. Naštěstí v 70. min. snižuje z úhle levačkou další náš střídající hráč Standa Strej na 3:4, stále je dost času na to, aby naše béčko bodovalo naplno. Jenže, v 73.min. se nechal po 2ŽK vyloučit náš Pa. Zoubek i tak je Mochtín stále ve velkém tlaku a má další golové šance. Tu největší spálil J.Žiak, když šel sám na hostujícího golmana Bejma, svojí hlavičkou pod břevno nevyzrál na hostujícího golmana ani Jaromír Osvald. Vyrovnání na 4:4 přišlo až těsně před koncem utkání z penalty (za ruku), kterou bezpečně proměnil Jan Žiak.V následném penaltovém rozstřelu byli úspěšní za Mochtín P.Švátora, M.Sádlík a J.Žiak, bohužel svůj pokus neproměnili v gol St. Strejc a Jar. Osvald a protože hosté měli 4 úspěšné střelce, tak si odvezli 1 bod navíc. Zápas řídil Josef Javorský, AS RO byli Daniel Rendl a David Ulrich, ŽK 4:4, ČK 1:0 (73.min. Zoubek Pavel), 47 diváků. Sestava Mochtína : Prokop Daniel, Peleška Jiří (82. Sádlík Martin), Šup Ondřej, Švátora Petr, Podráský Jiří, Zoubek Pavel (73.ČK), Smolík Zbyněk (46.Osvald Jaromír), Pryimak Maksym (56. Strejc Stanislav), Vlk Tomáš, Rajtmajer Kamil (46.Čeleda JIří), Pretzelnmayer Jaroslav (46. Žiak Jan), branky : VLK Tomáš, ČELEDA Jiří, STREJC Stanislav, ŽIAK Jan (z p.kopu) - za hosty : Stryczek Martin 3, Soupír Jan

TRENINKY na hřišti v Mochtíně zůstávají v platnosti i nadále.

Školička sportu + ml. a st.přípravka   - v pondělí a čtvrtek od 17,30 hodin
Muži - v úterý a pátek od 18,00 hodin

DALŠÍ herní plán našich týmů :

SOBOTA 3.10.2020
..od 10,00 hod. v Janovicích -
turnaj mladších přípravek i za účasti dr. So Mochtín
..od 15,00 hod. v Rabí - OP mužů FK Budětice - So Mochtín "B", odjezd auty z Mochtína od kabin ve 13,30 hod.

NEDĚLE 4.10.2020
..od 10,00 hod. v Mochtíně -
turnaj starších přípravek za účasti družstev: So Mochtín, SK Bolešiny, TJ Žichovice a FC Švihov
.. od 14,00 hod. v Lubech - turnaj mini přípravek  i za účasti dr. So Mochtín

od 15,00 hod. v Mochtíně - I.A třída mužů Sokol Mochtín - Košutka Plzeň
Přidat komentář