Sobotní zápas (28.9.) I.A třídy mužů se našemu áčku v Hrádku vůbec nepovedl. Po nevýrazném výkonu odjelo s porážkou 0:4 ! Dopoledne se v Mochtíně hrál turnaj mladších přípravek Zítra, v NE 29.9., se v Mochtíně hraje zápas OP mužů Mochtín B - Chudenice.

I.A třída mužů  - Svatobor Hrádek - TJ Sokol Mochtín     4 : 0 (0:0)
Zápas tohoto okresního derby I.A třídy provázelo příjemné podzimní počasí, přišla i početná divácká kulisa. První poločas byl vyrovnaný s minimem šancí na obou stranách. Oba týmy pozorně bránily, hra se odvíjela od vápna k vápnu, prakticky bez zakončení, nebezpečné byly jen rohové kopy, kterých ale kopali  domácí více. Na úvodní gol zápasu se čekalo do 50.minuty a bohužel, přesně k tyči se pohotově ze 20 m trefuje domácí útočník Kočí - posílá Svatobor do důležitého vedení 1:0. Domácí ožili, Mochtín je zaskočen a v 68.min. může znovu inkasovat. Další šanci domácího Kočího naštěstí likivuje náš golman včasným vyběhnutím a pohotovým zákrokem. V 70.min. se dostává na druhé straně do velké šance na vyrovnání náš Tom. Velek, ale prováhal správný moment k zakončení, jeho střela je zblokována. Vzápětí zakončuje z první i Ji. Čeleda, ale jeho "jedovka" ze 25 m jde těsně nad břevno domácí brány. To snad bylo z ofenzivy našeho mužstva v dnešním zápase asi všechno a s tím se vyhrávat nedá. Navíc se mnoho nedařilo ani naší záloze (ta domácí byla ve II.poločase výrazně lepší), přišly navíc i individuelní chyby našich bránicích hráčů a ty dokázali domácí ofenzivní hráči nemilosrdně potrestat. Během 7 minut,v rozmezí od 78. do 85.min.,dokázal domácí Svatobor vstřelit 3 goly (!), náš tým odjíždí z Hrádku s debaklem.  Rozhodčí Pressl Václav, AR Marek Pavel, Brůha Radek, DS Petržílka Jiří, ŽK 2:2, 150 diváků, sestava : Blahník Matyáš, Bejvl Jakub, Žiak Jan, Staněk Pavel (79. Spasov Spas), Vichr Tomáš, Dolejš Jiří, Velek Tomáš, Strejc Stanislav (60. Gajdušek David), Pretzelmayer Viliam, Čeleda Jiří (73. Šafránek Jan), Osvald Jaromír (63. Kapusta Matěj),

Zítra, v neděli 29.9.2018 se hraje v Mochtíně od 16,00 hod. utkání OP mužů Sokol Mochtín "B" - Sokol Chudenice .