O proti vydanému rozlosování se mění sobotní odjezd mužů "B" k mistráku do Nezamyslic. Z Klatov od pošty se bude odjíždět ve 14,40 hod., z Mochtína od kabin pak ve 14,50 hod. - dochvilnost nutná !

PROGRAM našich týmů na víkend 21. - 22.9.2019 :

SOBOTA 21.9.

¨.. od 16,30 hod. v Nezamyslicích - OP mužů Nezamyslice  Mochtín B. Čas odjezdů viz výše

NEDĚLE 22.9.
.. od 10,00 hod. v Sušici - TURNAJ mladších přípravek za účasti 4 družstev včetně dr. So Mochtín

.. od 14,00 hod. v Hrádku - TURNAJ minipřípravek za účasti 6 dr. včetně dr. So Mochtín

.. od 16,30 hod. v Mochtíně - I.A třída mužů TJ Sokol Mochtín - TJ Košutka Plzeň

Srdečně zveme na uvedené zápasy a turnaje všechny naše příznivce i širokou sportovní veřejnost !

ZNOVU PŘIPOMÍNÁM rychlý výběr členských příspěvků za II.pol. 2019. Žádám všechny členy naší TJ (od dětí až po dospělé) o předávání čl.příspěvků trenérům jednotlivých družstev. Děkuji !