Mistrovské fotbalové soutěže , ročník 2018/2019 se pomalu blíží ke svému závěru. Starší přípravka So Mochtín zakončuje mistrovskou sezonu posledním turnajem na domácí púdě v Mochtíně, doma se představí třetím zápasem od konce sezony naše béčko mužů proti SK Bolešiny, který vede tabulku Okresního přeboru ! A na hřiště vedoucího týmu I.A třídy zajíždí i naše áčko mužů a to do Staňkova.
       Takže, naše týmy nečeká o nastávajícím víkendu nic lehkého.

SOBOTA 1.6.2019

... od 14,00 hod. v Mochtíně - TURNAJ starších přípravek za účasti družstev : TJ Sokol Mochtín, TJ Sokol Plánice, TJ Sokol Nalžovské Hory a TJ Sokol Kolinec

... od 17,00 hod. v Mochtíně - OP mužů TJ Sokol Mochtín "B" - SK Bolešiny

NEDĚLE 2.6.2019

... od 16,00 hod. ve Staňkově - I.A třída mužů FK Staňkov - TJ Sokol Mochtín

K utkání se jede auty, spol. odjezd z Mochtína bude ve 14,10 hod., z Klatov od pošty ve 14,20 hod.

Přijďte se podívat, přijďte povzbudit naše fotbalisty  !!!

p.s. narychlo sjednávaný přátelský zápas T.Velkem (na pátek 31.5.2019) v Mochtíně (od 18,00 h.) s hokejovými dorostenci HC Klatovy  byl  z r u š e n  !!!