V sobotu  17.listopadu 2018 zakončí naši muži úspěšný podzim 2018 v I.A třídě na hřišti svého soupeře a to v Kaznějově. Domácí jsou nováčkem, postoupili z I.B třídy, ale vedou si zatím velice zdatně, bude to nelehký zápas.

Na utkání je vypraven mikrobus pro 20 lidí, který bude mít odjezd v původním čase a to v 11,25 hod. z Mochtína od hřiště, v Klatovech se nebude přistupovat u pošty, ale na zastávce MHD na Plzeňské třídě (před Beránkem) v 11,35 hodin.     Počítejte s tím, buďte dochvilní, čeká nás dlouhá cesta !

Budeme držet našim fotbalistům palce, utkání v Kaznějově bude mít začátek ve 13,30 hod. ! Po návratu z utkání bude následovat v našem klubovém zařízení "Fotbalka" v Mochtíně na hřišti  d o k o p n á.  Počítejte s tím, srdečně jsou vítáni i naši fanoušci !