Kulaté životní jubileum - 60 let slaví v těchto dnech dlouholetý člen naší TJ Sokol Mochtín - Jaroslav CIHLÁŘ.
      Jarda začínal s fotbalem jako žáček v našem čerstvě založeném fotbalovém oddíle TJ Sokol Mochtín v roce 1972. Byl talentovaný, poctivý v přípravě, patřil k oporám v žácích, dorostu i mužích, náš fotbalový oddíl vždy vzorně reprezentoval. Po skončení závodní činnosti se dal na trenérskou dráhu, pro Mochtín vychoval generaci šikovných kluků - fotbalistů, několik z nich ještě dnes úspěšně hraje za "A" tým I.A třídu mužů ! Za to mu patří velké uznání a poděkování. Řadu sezon trenoval i dospěláky a to nejen v Mochtíně, předával mladší fotbalové generaci své bohaté zkušenosti. Poděkování mu patří i za funkcionářskou činnost, kterou ve fotbale stále zastává, což je členství v disciplinární komisi OFS Klatovy, kde náš FO TJ So Mochtín zastupuje.

       Jarouši, k Tvému životnímu jubileu ti upřímně blahopřejeme, do dalších let přejeme hodně zdravíčka a pohody !

   
Přidat komentář