Mochtínskou pouť obohatí v neděli 27.5.2018 turnaj starších přípravek, který začíná ve 14,00 hod. a také okresní derby I.A třídy mužů Sokol Mochtín "A" - FK Horažďovice ! "B" muži So Mochtín jedou k zápasu o 1.místo ve III.třídě do Svéradic, kde se bude od 17,00 hod. hrát zápas Nezamyslice - Mochtín "B". Důvod : Nezamyslice mají své hřiště uzavřené na dva mistrovské zápasy po incidentu domácího fanouška v utkání Nezamyslice - Dešenice.

SOBOTA 26.5.2018

... od 17,00 hod. ve Svéradicích - III.třída mužů TJ Nezamyslice - Sokol Mochtín "B". K zápasu jedeme auty, společný odjezd z Klatov od pošty v 15,10 h., z Mochtína od hřiště pak v 15,25 hod.

NEDĚLE 27.5.2018

... od 14,00 hod. v Mochtíně  turnaj starších přípravek
za účasti týmů : Sokol Měčín, SK Kovodružstvo Strážov, Tatran Dlouhá Ves a TJ Sokol Mochtín

... od 17,00 hod.  v Mochtíně - I.A třída mužů Sokol Mochtín - FK Horažďovice

přijeďte podpořit "B" tým mužů v sobotu do Svéradic v boji o čelo tabulky III.třídy,
   přijďte v hojném počtu též na nedělní pouťový program fotbalistů TJ Sokol Mochtín  !!!