Fotbalový podzim 2008 pokračuje dalším kolem. Den se krátí a tak se začíná již dříve. Volno budou mít tentokráte naši žáci, pro mladší přípravku mistrovský podzim již skončil. Trenovat se ale bude dál !

TRENINKY mužů jsou stále v úterý a čtvrtek, ale již od 17,00 hodin !!! Treninky žáků a přípravky dle pokynů trenérů !  P o z o r  !  Je nutné, aby všichni hráči nosili s sebou kromě kopaček na trávu i tenisky či turfy na umělý povrh hřiště ! To bude využívat mládež v případě, když dospělí budou potřebovat velké hřiště,  v š i c h n i pak v případě špatného počasí, abychom si šetřili hlavní hrací plochu !!! Též využívat i treninkové hřiště !

Z á s a d n ě  při trenincích (i při rozcvičování před zápasem) je nutné co nejvíce ohránit velké vápno před zbytečným poškozením ! Zásadně používat přenosné branky a měnit jejich místa - stanoviště tak, aby brankáři poškodili trávník co nejméně !!!   Zároveň dbát i na míče. Při zakopnutí nutno okamžitě míč dohledat a vrátit. Brzo se stmívá, každá ztráta stojí oddíl zbytečné náklady, stejně tak jako  pracná a nákladná údržba hřiště !SOBOTA 18.10.2008

... starší přípravka  hraje doma od 10,00 hod. s CHANOVICEMI 

... M U Ž I  "A"  doma hrají další zápas I.B třídy již od 13,15 hodin (!!! ) Sokol MOCHTÍN - Keramika CHLUMČANY "B"

... muži "B" zajíždí do VRHAVČE, kde odehrají zápas OP s místním Sokolem VRHAVEČ od 15,30 hodin ! Jede se auty, odj. z Mochtína ve 14,20, z KT od Kauflandu ve 14,30 hod.N E D Ě L E  19.10.2008  -  v o l n o  (jednou za celý rok !) - mohla by si ale dát mladší přípravka turnaj, nebo přáteláček !