Mochtínský fotbalista Ondra Šup a janovická voljbalistka Jitka Bytelová nedbaje rad starších a zkušenějších, si dovolují celému světu oznámit, že budou oddáni v sobotu 27.9.2008 ve 13,00 hodin na hradě Klenová ! Zde (bohužel) ztratí svou svobodu a všechny výhody z ní plynoucí.

       ONDRA je odchovancem Mochtínského fotbalu, opora zadních řad "A" týmu mužů v I.B třídě. Férový a spolehlivý kluk se smyslem pro humor i pro povinnost.

        JITKA je odchovankyní Janovického volejbalu, ale ráda si zahraje i fotbal. Ondrovi jeho sportovní lásku toleruje a za to jí patří náš dík.

      ANDREJKA je 1,5 roční dcerka těchto výše uvedených sportovců. Až povyroste, tak ji rádi přivítáme v naší mochtínské fotbalové přípravce !

Ondro, Jitko a Andrejko - do nového společného života Vám přejí fotbalisté TJ Sokol Mochtín jen to nejlepší ! Především pak hodně štěstí a lásky a dá- li Bůh, tak do roka k Andrejce ještě  k l u k a  s blonďatými vlásky !