Tak je to tady. Mistrovské fotbalové jaro 2017 začíná o víkendu 11. - 12.3.2016. Na pořadu jsou zápasy vyšších soutěží (Divize, KP, I.A třída mužů) a to se týká i našich fotbalistů, hrající I.A třídu Plzeňského kraje.

    Na úvod jara odehrají svůj 1.mistrák Mochtínští fotbalisté - muži v sobotu 11.3.2017 v Pačejově. Bude to hodně sledované okresní derby, ve kterém budou chtít naši fotbalisté uspět a oplatit soupeři porážku z domácího hřiště v Mochtíně na podzim 2016 ! 

.. I.A tř. mužů - 11.3. od 14,30 hod. Sokol Pačejov - Sokol Mochtín.
Nominace hráčů bude na pátečním treninku v Mochtíně, který začíná v 18,00 hod., k samotnému utkání se jede auty, společný odjezd z Mochtína od hřiště bude ve 13,00 hodin. 
             přijeďte naše fotbalisty v hojném počtu povzbudit !!!


TRENINK
našich žáků  se bude konat zítra ve čtvrtek 9.3.2017 od 16,00 hod. v Mochtíně ! Vyřiďte to svým kamarádům, přijďte v hojném počtu !!!

INFORMACE pro naše muže "B" : mistrovská soutěž (III.třída) se nezadržitelně blíží - první mistrák hraje So Mochtín "B" doma v neděli 26.3. od 15,00 hod. s Železnou Rudou !
    Týden před tím, ale odehraje náš "B" tým přípravné utkání v Hrádku u Sušice s místním Svatoborem "B" a to v sobotu 18.3. od 15,00 hodin !  Počítejte s tím, zapojte se maximálně do treninků !!! Přidat komentář