Velká obleva přispěla k tomu, že zledovatělá vrstva sněhu zmisela během tří dnů jak z obou našich travnatých hřišť, tak i z umělky v Mochtíně, kde je navíc i osvětlení.

    Dnes (v úterý) tam na ní proběhl zdařilý trenink již za solidní účasti (začínají i někteří hráči, které dosud provázelo zranění) a bude se v Mochtíně na umělce konat i čtvrteční trenink (23.2.) a to od 18,30 hod. Plánovaný čtvrteční trenink v tělocvičně Gymnázia v Klatovech se proto ruší !
   V platnosti ale zůstává páteční trenink (24.2.) v Mochtíně, který bude mít začátek v 18,00 hodin.

V sobotu 25.2.2017 pak muži So Mochtín odehrají ve Kdyni další přípravný zápas s méstním týmem I.A třídy SK Kdyně 1920.  Začátek je stanoven na 14,00 hod.
- společný odjezd auty bude z Mochtína ve 12,30, z Klatov od pošty ve 12,40 hodin.

V neděli 26.2.2017 pořádá náš FO Turnaj starších žáků v halové kopané a to ve sportovní hale ZŠ Čapkova v Klatovech se začátkem v 9,00 hodin. Prezentace osmi přihlášených týmů je v 8,30 hod., na turnaji budou startovat : FK Staňkov, Sokol Plánice, Slavoj Stod, SK Kovodružstvo Strážov, Sokol Mrákov, FC Švihov a Sokol Mochtín  "A" a "B". V prvním zápase v 9,00 hod. nastoupí Mochtín "A" - Strážov, ve druhém Švihov - Plánice, ve třetím Mrákov - Stod, ve čtvrtém (v 9,42) Mochtín "B" - Staňkov, atd. 
 
                    Přijďte se podívat, přijďte povzbudit naše mladé fotbalisty   !!!Přidat komentář