Mochtínští žáci ve značně úsporné sestavě přivezli ze Strážova cenné body.I přes neúčast  7-mi hráčů ze základní sestavy dokázali naši kluci svou bojovností a týmovým výkonem zvítězit.

Již první půle naznačovala,že Mochtín je herně i fyzicky lepší než domácí.Hosté uzavřeli soupeře na jeho polovině,ale nedokázali se střelecky prosadit.Domácí zahrozili  asi třemi brejky,s těmi si však naštěstí naše obrana poradila.Po domluvě v kabině a drobných úpravách v sestavě se  mochtínští v druhé půli konečně prosadili v koncovce.Přestože pochvalu zaslouží celé mužstvo,je třeba vyzdvihnout výkon Tomáše Kuželíka,který po přechodu do zálohy ve druhém poločase vytvářel pro útočníky jednu šanci za druhou.Také Jakub Bejvl a Milan Žiak ,kteří nastoupili s nachlazením pomohli k vítězství.Hodně překvapil Aleš Tengler-i přes delší treninkovou i zápasovou pauzu z důvodu nemoci odehrál vcelku bezchybně.

V dalším zápase nás čeká doma  Měčín.Ten remisoval v tomto kole s Janovicemi a přepustil nám první místo v tabulce.Doufám,že do tohoto utkání již nastoupí naši,,marodi".PŘIPOMÍNÁM -zápas byl přeložen na pátek 26.9. od 17:00hod. v Mochtíně.Sraz do 16:00 hod.

Sestava:Beneš-Kuželík,Potužník,Žiak M.,Tengler-Žiak J.,Vítovec,Rubáš,Musílek-Voldán,Zajíc                                střídali:Bejvl,Peleška                                                                                                                                                 2.poločas:Beneš-Žiak J.,Potužník,Žiak M.,Tengler-Kuželík,Vítovec,Rubáš,Musílek-Voldán,Bejvl                           střídali:Peleška,Zajíc