O nastávajícícm víkendu 26. a 27.7.2014 se představí v herní přípravě oba naše týmy mužů.

Muži "A" - zajíždí v sobotu 26.7. do Lub, kde se zúčastní 26.ročníku Memoriálu J.Haase a K.Křížka. Turna je kvalitně obsazený,  bude mít zahájení ve 12,00 hod. Je již provedeno rozlosování a tak ho hned uvádíme. V 1. zápase ve 12,30 h. hrají Luby versus Horažďovice, ve 13,30 h. bude zahájeno utkání Mochtín - Nýrsko, ve 14,30 h. je na pořadu 3. utkání, ve kterém nastoupí FK Horažďovice proti Mochtínu, v 15,30 h. se hraje zápas Luby - Nýrsko, v 16,30 hod. Nýrsko - Horažďovice a od 17,30 hod. poslední utkání turnaje Luby - Mochtín !

Na turnaj jedeme auty, odj. z Mochtína v 11,50 h., ostatní sraz v Lubech na hřišti ve 12,00 hod., nominace bude provedena po pátečním treninku !  Srdečně zveme i všechny naše fanoušky !

V neděli 27.7.2014 se na zrenomovaném "Mochtínském pažitu" odehraje od 17,00 hodin přípravný zápas Sokol Mochtín "B" - Sokol Mrákov.Soupeř je kvalitní, náš tým určitě pořádně prověří - přijďte se podívat !

Sraz hráčů v 16,00 hod. , nominace bude též provedena po pátečním (25.7.) treninku, na který (doufáme) přijde maximum hráčů, abychom mohli na oba dva dny rozložit síly. Opět mají šanci zahrát si i naši dorostenci, kterých bychom na trenincích v Mochtíně (jsou každé úterý, středu a pátek od 18,30 hod.) viděli rádi daleko více, nežli je tomu doposut. To samé platí i o některých hráčích mužů - zlepšete docházku !!!   Případné omluvy, či neúčast dejte včas na vědomí. Děkuji