Pro fotbalisty So Mochtín zde mám několik aktuelních informací.

1) - úterní trenink (18.2.14) mužů v Mochtíně se ruší. Důvodem je, že ve stejnou hodinu začátku (od 18,00 hod.)  začíná na ZOH i hokejové důležité derby ČR - SLOVENSKO, které bude jistě sledovat na obrazovkách televize většina občanů našeho národa!!! Trenik ve čtvrtek 20.2. od 18,00 hod. v Mochtíně zůstává v platnosti !

2) -krátké  soustředění mužů So Mochtín je připraveno takto : v pátek 21.202014 bude v 8,30 hodin. společný odjezd auty z Mochtína od hřiště a to do Blatné, kde se uskuteční. V 10,30 hod. tam proběhne trenink, po něm bude společný oběd a od 16,00 hod. se uskuteční přípravné utkání Blatná - Mochtín. Večer je společná večeře a posezení. Druhý den v sobotu 22.2. je na programu od 11,00 hod. ještě další trenink, po něm pak odpoledne bude odjezd zpět domů. Nedělní zápas v Sušici odpadá, uskuteční se v náhradním termínu, asi ve STŘ 26.2. v podvečer. Na soustředění jedou : Rajtmajer, Cihlář, Dolejš Ji. a T., Špindler, Schejbal, Smolík, Šťastný, Švátora P., Kul, Burian, Flodr, Babka, Plánička, Staněk, Gajdušek. Mohou jet i další (!), ale svůj zájem musí obratem nahlásit Jar. Cihlářovi (mob. 724587601), aby mohl zařídit potřebné ! Na stejné č.mob. mohou volat J.C.  i ti, kteří jsou již přihlášeni a z vážných důvodů (úmrtí v rodině, polosmrtelné zranění a pod.) nebudou moci na soustředění odjet.

3) - dorostenecký turnaj v halové kopané Sokola Mochtín, který se uskuteční v sobotu 22.2.2014 v hale ZŠ Čapkova v Klatovech (v 8,30 hod. sraz, v 9,00 hod. již první zápas) je připraven. Bude na něm startovat 7 kvalitních mužstev (Horažďovice, Senco Doubravka, Luby, Kdyně, Staňkov, Mochtín A a Mochtín B), hrát se bude systémem každý s každým, takže si kluci dobře zahrají. A hned v úvodním zápase v 9,00 hod. proti sobě nastoupí naše oba týmy !!! Počítejte s tím. Nominaci a pokyny obdrží naši dorostenci od trenéra Jar. Pavlíka.

Ve stejný den 22.2.2014 zajíždí na halový turnaj do Kdyně  i naši st. žáci So Mochtín. Pokyny k odjezdu i nominaci obdrží od trenérů T.Kapusty a M.Žiaka - budeme jim držet palce

URGENCE předání peněz za příspěvky na 1.pololetí r.2014 !  Tuto povinnost v termínu (do 15.2.2014) splnil na 100% TR Kamil Rajtmajer (ml. žáci a st.přípravka) a za muže "A" Jiří Dolejš. S p. St. Bejvlem  (dorost) jsem domluven na předání 22.2. při dorosteneckém turnaji, urguji o rychlé předání od mladší přípravky, st. žáků a mužů "B" ! Děkuji za pochopení. V nejbližší době musíme (FO) odeslat hromadnou platbu na FAČR za naše členy, potřebujeme k tomu nutně uvedené peníze.

Nová informace : závěrečné utkání zimního turnaje mužů v Sušici "O pohár starosty města" TJ Sušice - TJ So Mochtín, které se mělo původně hrát v neděli 23.2. se bude hrát v Sušici ve čtvrtek 27.2.2014 od 18,00 hodin.   Poslední herní přípravu před mistrovským jarem 2014 odehrají naši muži "A" v neděli 2.3.2014 od 14,00 hod. v H.Týně (na umělce) se Sokolem Mrákov. Počítejte s těmito termíny !