Okresní finále odborů SPV v atletickém víceboji žactva a dorostu se konalo 12.5.2008 v Sušici. Tradičně se této akce zúčastnila i velká skupina našich mladých sportovců TJ Sokol Mochtín pod vedením vedoucích E.Dolejší, A.Virtové, M.Spurné a K.Šota. Ti, kteří získali v Sušici medaili, byli nominováni na krajské finále do Rokycan (24.5.2008), kde si mohou vybojovat i případnou účast v Národním finále v Olomouci !

A kdo patřil v Sušici z našich k nejlepším ?

Kategorii ml.žáků I. vyhrál náš Radek Jůda (šikovný fotbalista, ale i běžec, když vyhrál i Mochtínský přespolák!), na 4.místě skončil náš Jan Šafránek a na 5. Daniel Kesner.

Mezi ml.žáky II. získal zlatou medaili náš Pavel Harmady, bronzovou Dominik Sváček a těsně pod stupni vítězů na 4.místě zůstal Filip Bláha.

Ve starších žácích IV. získal stříbro náš Milan Matoušek, třetí byl Vojtěch Šenkýř. Ostatní naši závodníci se na stupně vítězů v silné konkurenci nedostali, ale na tartanu v Sušici získali spoustu zkušeností do dalšího sportování !

Odbor SPV TJ So Mochtín děkuje všem za vzornou reprezentaci !