volejbal08Přebor žen ve volejbale odborů Sport pro všechny se konal v Mochtíně 30. 5.2008 na hřišti s umělým povrchem. Hrál se turnajovým způsobem, zúčastnila se ho čtyři družstva, když Dolany se těsně před konáním z účasti omluvily.
Z vítězství a obhajoby loňského prvenství se nakonec radovaly ženy odboru SPV TJ Sokol Mochtín, které uhrály 8 bodů. Jejich největšími soupeřkami byly ženy TJ Sport Horažďovice, které obsadily se 7 body 2.místo. O výhře domácích žen rozhodl prakticky jeden míč, když vzájemný zápas skončil 1:1 po setech 25:20 a 21:25. Oba tyto celky si pak poměrně hladce poradily s dalšími soupeři výhrou vždy 2:0. V rozhodujícím utkání o 3.místo skončil zápas TJ Kolinec – TJ Klatovy také remisou 1:1, o pořadí opět rozhodl jeden jediný míč ve prospěch Kolince, když sety skončily 26:28 a 25:22. Na tým nováčka z Klatov, který tvořily prakticky sportovní gymnastky odboru SPV TJ Klatovy zbylo 4.místo, ale hrály s velkým zápalem a nasazením. Ředitelkou soutěže byla Alena Virtová, diplomy a ceny za PRC SPV Klatovy předával kapitánkám týmů na závěrečném hodnocení Karel Šot.
Konečné pořadí : 1. Mochtín, 2. Horažďovice, 3. Kolinec, 4. KlatovyFOTOGRAFIE Z TURNAJE