V sobotu 10.11.2012 se zúčastnilo družstvo žáků-florbalistů TJ Sokol Mochtín krajského finále v malém florbalu odborů Sport pro všechny. Finalový turnaj se konal v Chrástu za Plzní, náš omlazený tým na něm obhajoval loňské prvenství (i předloňské), ale nepovedlo se mu to. Síla soupeřů se stále více vyrovnává, rozhodují maličkosti.

Tým Sokola Mochtín nakonec v konečném účtování obsadil čtvrté místo, když od bronzové 3.příčky ho dělilo jen trochu lepší skore. Herně Mochtín rozhodně nezklamal, chybělo jen trocha více štěstíčka v koncovce.

Výsledky So Mochtín : Mochtín - Postřekov 1:3, Mochtín - Stupno 4:0, Mochtín - Starý Plzenec 3:3, Janov - Mochtín 0:4, Dobříč - Mochtín 1:1.

So Mochtín hrál v sestavě : Michal Holub, Matěj Kapusta, Pavel Lorenc, Jaroslav Pretzelmayer, Petr Toman, Dominik Šít a Tomáš Velek, vedoucí mužstva Karel Šot.

Na dopravu jsme sehnali jen dvě auta s řidiči(Jiřina Holubová a Stanislav Šít), kterým patří poděkování za pochopení a ochotu. Bohužel, nemohla jet nakonec Aneta Pretzelmayerová, což mě mrzí - patřila by tam mezi nejlepší děvčata - florbalistky. Dodatečně se jí omlouvám, ale více hráčů se do aut nevešlo.

Celému týmu děkuji za vzornou reprezentaci naší TJ, v příštím roce se pokusíme naše letošní umístění ještě vylepšit ! 

Konečná tabulka :            1. ASPV Starý Plzenec         15:9     9 bodů

                                              2. TJ Sokol Dobříč                  16:6     7 bodů

                                              3. ASPV Postřekov                26:11  6 bodů

                                              4. TJ Sokol Mochtín                 13:7    6 bodů

                                              5. SSK Stupno                          11:27  2 body

                                              6. SPV Janov                              6:29  0 bodů