Tradiční Okresní finále (kolo) v halové kopané mužů odborů SPV (Sport pro všechny) pro rok 2011 je připraveno.

Uskuteční se ve sportovní hale Čapkova ul. v Klatovech v pátek 28.10.2011 od 9,00 hod.

Tento den je sváteční (je volno) a proto je ten začátek již dopoledne, prezentace přihlášených týmů je v 8,30 hod.

Sokol Mochtín bude letos obhajovat loňské prvenství, kdy v dramatickém utkání v boji o postup do krajského kola porazil silnou Sušici. Ta přijede i letos a bude nám to chtít oplatit ! Vítěz tohoto klání postoupí do krajského kola, které se tentokráte uskuteční v Tlučné - v sobotu 12.11.2011.

P ř e d p o k l á d á m  , že postavíme (Mochtín)  d v a týmy , ale musím včas znát Váš zájem.  Jen připomínám, že se turnaje mohou zúčastnit hráči nar. již v roce 1996 a starší a tak je to šance i pro naše dorostence ! 

Potvrďte mi prosím Váš zájem o start - nejpozději do neděle 23.10.2011  buď osobně na trenincích, či zápasech, popř. telefonicky na č.mob. 605 357370, nebo na e-mail : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..     Děkuji K.Šot