V Chrástu u Rokycan se v sobotu 15.10.2011 konalo krajské finále v malém florbale žáků odborů Sport pro všechny, na kterém nechyběli ani naši mladí florbalisté Sokola Mochtín.

Obhajovali zde loňské prvenství z Klatov a po velmi dobrém výkonu se jim to povedlo ! Bohužel, o proti loňskému finále, ve kterém stratovalo 7 týmů (reprezentantů jed. okresů Plzeňského kraje) zde v Chrástu nastoupila proti sobě jen tři družstva. Florbalový klub Doubravka Plzeň, Slovan Janov a TJ Sokol Mochtín.

Mochtín byl herně jasně nejlepší. Porazil Janov 11:10, když polevil hlavně v závěru utkání a soupeř toho využil ke snížení náskoku až na 1 gol, Doubravku pak porazil 13:4 a stal se vítězem tohoto turnaje.

Zlaté medaile pak při závěrečném slavnostním vyhlášení výsledků převzali tito naši kluci : Pavel Lorenc (kapitán), Petr Toman, Pavel Honzík, Viliam Pretzelmayer, Jiří Maryt, Jaroslav Pretzelmayer a Jan Žiak  - ved. týmu Karel Šot

Klukům děkuji za vzornou reprezentaci našeho odboru SPV TJ Sokol Mochtín, poděkovat chci též Pavlu Lorencovi a Milanu Žiakovi st. za pomoc při dopravě naší výpravy do Chrástu a zpět.