Termín krajského finále v malém florbale žáků 2011 se blíží. Uskuteční se v sobotu 15.října v Chrástu u Plzně a naši žáci - florbalisté tam pojedou obhajovat loňské prvenství z KF, které proběhlo v Klatovech.

Konkurence nespí a tak i my se musíme dobře připravit ! Důležitý výběrový florbalový trenink našich st. i ml. žáků (kteří tento sport hrají a nebo ho chtěji hrát) se uskuteční již toto pondělí 26.9.2011 od 17,00 hod. v Mochtíně na hřišti s umělým povrchem.

SRAZ od 16,45 do 16,55 hod., s sebou si vezměte čistou a vhodnou obuv na umělku (ne kopačky !), sportovní oblečení a florbalovou hůl, popř. míček.  Kdo hůl nemá, tomu jí zapůjčím.  Po skončení bude provedena předběžná nominace, kterou pak ještě při nějakém dalším treninku upřesníme.   

Počítám s účastí již osvědčených hráčů z minulého roku (D.Burian, P.Černý, J.Hadáček, M.Holub, M.Kapusta, P.Lorenc, J.Pretzelmayer, V.Pretzelmayer, A.Pretzelmayerová, J.Šafránek, M.Toman, P.Toman, J.Žiak a další), zda budou moci na KF dají též vědět P.Harmady a D.Sváček - srdečně zvu i další kluky ročník narození 1997 a mladší k účasti na výběrovém treninku !!!   Budu rád, když mi přijde pomoci s výběrovým treninkem Zbyňa Smolík, náš loňský kapitán vítězného týmu v KF !

P.S. - do Chrástu (15.10. - již ráno kolem 7,00 hod. odj.) pak budu potřebovat pomoc zajistit dopravu našich dětí a to auty z řad rodičů. Zkuste se mi sami nabídnout - děkuji !