Tradiční akce Sportuj s námi v Mochtíně (5.7.2011) se tentokráte nepovedla dle představ. Celou noc pršelo, na smůlu pršelo i těsně před zahájením a tak se na nohejbalový turnaj trojic sešly jen čtyři týmy.

Ty si to rozdaly na hřišti s umělým povrchem (dva připravené travnaté kurty na hlavním hřišti byly podmáčené, nebyly použity) systémem každý s každým, pohár + putovní pohár TJ Sokol Mochtín si nakonec nečekaně z Mochtína odvezl tým VAJIJI.

Vítězové porazili všechny své soupeře 2:0, včetně favorizovaných Papučí, které obhajovaly loňské prvenství. Po skončení nohejbalového turnaje začalo znovu pršet a tak na plánované soutěže v netradičních disciplinách již nebyla žádně chuť - nekonaly se.

Konečné pořadí : 1. "VAJIJI" (Vá. Houdek, Ji.Flodr ml., Ji.Flodr st.), 2. "PAPUČE" (A.Kubaň, J.Bulka, Ji. Dolejš ml.), 3. FC DŘEVÁCI (Jar. Pavlík, K.Pavlík, O.Šup, Zb. Smolík), 4. RACING TEAM KOCOUROV (Škoda, Sukovatý, Potužník).

Poděkovat bych chtěl hlavně O.Šupovi, který mi v pondělí (jako jediný) přišel pomoci nalajnovat a připravit travnaté dva kurty, ale i těm statečným, kteří na turnaj v úterý 5.7.2011 do Mochtína přijeli a v pohodě ho odehráli. Osud příštího(tích) ročníků je ale vážně ohrožen. Za tak malého zájmu mochtínských hráčů - amaterů je zcela zbytečné nějakou takovouto akci pořádat. Možná se ale najde někdo, kdo tento turnaj v budoucnosti obnoví.

V podvečer pak bylo naše treninkové hřiště v Mochtíně strojově opraveno (prořezání, prosetí, prohnojení)), nyní je pro všechny hráče So Mochtín prázdninová pauza, na obou hřištích (hlavní i treninkové) je zákaz vstupu. Lze však k rekreačnímu sportování využívat hřiště s umělým povrchem !  Děkuji za pochopení.