V pondělí 18.5.2009 se v Sušici konala okresní soutěž v atletickém víceboji žactva a dorostu odborů Sport pro všechny. Náš odbor se zúčastnil v rekordním počtu 30 závodníků (!) a nasbíral hodně medailí. Deset našich děvčat a kluků se zároveň nominovalo na krajské kolo, které proběhne již v neděli 24.5.2009 v Nýřanech.  Držíme jim palce !

V Sušici  si skvělé vedl v nejmladší kategorii náš Daniel KAISER, který získal zlatou medaili. Stejně tak suveréně si vedl v kategorii st. žáků III. i Zbyněk SMOLÍK, který prokázal, že je všestranným sportovcem. Ve stejné kategorii dívek získala zlato i naše Šárka VALEŠOVÁ a v kategorii st. žáků IV. také Milan MATOUŠEK. Jeho výkony byly středem pozornosti místních atletů, i on prokázal, že není jen šikovným fotbalistou. Ve stejné kategorii dívek byla první a tím i "zlatá" navíc i Jana KLÁŠTERKOVÁ. Další naši kluci i děvčata získala 2., či 3.místa a kdo na medaili nedosáhl, tak zcela určitě získal mnoho krásných zážitků a zkušeností do dalšího sportovního života. 

Všem patří naše poděkování za účast a vzornou reprezentaci. Zároveň je třeba poděkovat také těm, kteří s dětmi do Sušice jeli jako vedení  a doprovod - Al.Virtová, K.Šot, E.Kohoutová, včetně některých rodičů, kteří doprovázeli své ratolesti na tyto atletické závody.