V sobotu 24.1.2009 se dva naše týmy staré gardy zúčastnily okresního turnaje odborů SPV v halové kopané seniórů nad 45 let. Ten proběhl za účasti 6 družstev v hale ZŠ Čapkova v Klatovech a měl dobrou sportovní úroveň. Škoda jen, že pro nemoc, či zranění nemohli nastoupit tradiční opory - V.Krbec, L.Hebnar, J.Flodr, J.Pavlík a Ji. Toman.

    Ve vyrovnaném průběhu turnaje (hrálo se systémem každý s každým) rozhodovala koncovka a v té byli hráči našich obou mužstev dost slabí. I proto nakonec "A" tým Mochtína obsadil 3. a "B" tým až poslední 6.místo. Důležité však bylo, že si všichni zahráli a nikdo se nezranil.   Konečná tabulka : 1.FC Sušice - 9 bodů, 2. Skol Dlažov - 8 b., 3.Sokol Mochtín A - 7 bodů, 4. TJ Žihobce - 6 b., 5. TJ Sušice - 6 b., 6. Sokol Mochtín B - 4 body.

Za A tým Mochtína hráli : Jaroslav Cihlář, Milda Plánička, Jan Kolárik, Josef Flaisig, Eda Stuna, Milan Baloun, Jindra Novák a Petr Svoboda. Branky : Kolárik, Stuna, Novák

Za B tým Mochtína hráli : Jan Voráč, Josef Andrle, Miroslav Lepší, Václav Kejha, Jiří Dolejš, Václav Sláma a František Musil. Branky : Andrle, Dolejš