V rámci tradiční akce Sportuj s námi v Mochtíně se v sobotu 5.7.2008 odehraje na 3 kurtech (dva travnaté, jeden s umělou trávou) ve sport. areálu v Mochtíně nohejbalový turnaj trojic.Bude se hrát o putovní pohár TJ So Mochtín a další pěkné ceny. Přihlášky a presentace amaterských týmů (registrovaným hráčům nebude start povolen) je na místě od 8,15 do 8,45 hod., v 9,00 hod.se bude začínat. Účastníci musí mít vhodnou obuv na umělou trávu (!), startovné je 150,- Kč. V průběhu nohejbalu budou vyhlášeny a zahájeny netradiční soutěže (střelba pokutových kopů a hod medicimbalem) opět o zajímavé ceny. Zúčastnit se jich mohou všichni nohejbalisté, ale i diváci, pro děti, mládež i dospělé jsou připraveny od 10,30 hod. i další netradiční discipliny a soutěže.

Přijeďte si do Mochtína v sobotu 5.7.2008  zasportovat !!!