Náš tradiční turnaj ve stolním tenisu "O Vánočního kapra" pokračuje a bude to již 46. ročník ! Naposledy se hrál 23.12.2019 a měl rekordní účast - 16 stolních tenistů amatérů a jeho vítězem byl mladík z Hoštiček Lukáš Velek, člen naší TJ.  Kdo to bude tentokráte ???

       Letošní turnaj se koná po dvouleté pauze zaviněné COVIDEM 19 a i tentokráte se bude konat v útulné tělocvičně (na dvou stolech) v Základní škole v Mochtíně a to
                                                  v pátek 23.prosince 2022 od 15,00 hodin

Přihlášky - prezentace
je na místě v den konání od 14,20 do 14,50 hod. (dochvilnost nutná !), předběžně se lze přihlásit na mobil : 605673438, popř. na e-mail :Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.,

Podmínka -
čistá a vhodná obuv na přezutí do tělocvičny bezpodmínečně nutná (a to včetně doprovodu!)

Účastníci - kdokoliv bez ohledu na pohlaví a věk

Startovné - symbolické - 50,- Kč

   Je to otevřený turnaj, ale pouze pro hráče amatéry, kteří nehrají žádnou mistrovskou soutěž ve stolním tenisu!

    Přijďte si zasportovat do Mochtína v předvánoční atmosféře o zajímavé ceny 

Zvací plakátek - vlevo v dokumentech