Pripravka08

       Výborného výsledku dosáhla na halovém fotbalovém turnaji v Klatovech 16.2.2008 ve sport. hale ZŠ Čapkova naše mladší přípravka TJ Sokol Mochtín, vedená trenérem Tomášem Kapustou. Turnaj uspořádal oddíl TJ Klatovy, ředitelem turnaje byl Ludvík Fremut, startovalo zde 7 týmů. Anebýt těsné prohry 0:1 hned v úvodním utkání se Sušicí (smolný gol po rohu ze skrumáže), mohl Mochtín silně obsazený turnaj i vyhrát. I tak je druhé místo pěkným úspěchem. Blahopřejeme ! Zklamáním byly jen chabé ceny, které vůbec neodpovídaly startovnému 800,- Kč !

Výsledky našeho týmu: Sušice – Mochtín 1:0, Mochtín – Klatovy A 3:0, Domažlice – Mochtín 0:2, Klatovy B – Mochtín 0:2, Mochtín – Kdyně 2:0, Mrákov – Mochtín 0:3.

   Mezi jednotlivci byl vyhlášen nejlepším golmanem navíc i náš Matěj Kapusta.Sestava Mochtína : Matěj Kapusta, Jan Šafránek, Radek Jůda, Tomáš Truchlý, Radek Mužík, Michal Holub, Michal Koranda, Simona Matějková a Jakub Bošek.Konečné pořadí turnaje : 1. TJ Sušice, 2.TJ Sokol Mochtín, 3. Jiskra Domažlice, 4. TJ Klatovy A, 5. SK Kdyně 1920, 6. TJ Sokol Mrákov, 7. TJ Klatovy B.


FOTOGRAFIE Z TURNAJE