V sobotu 14.3.2009 proběhne ve sportovní hale ZŠ Čapkova v Klatovech Jarní halový turnaj fotbalových přípravek 2009. Pořadatelem je náš fotbalový oddíl TJ Sokol Mochtín, presentace týmů je v 8,30 hod., první zápas bude rozehrán v 9,00 hodin.

V kategorii mladších přípravek startují : TJ Sokol Mochtín, Start VD Luby, TJ Sokol Mrákov, SK Kdyně 1920 a TJ Sušice.  Družstvo tvoří 5 hráčů + 1 brankář + náhradníci

V kategorii starších přípravek startují : TJ Sokol Mochtín, Chanos Chanovice, TJ Sokol Mrákov, SK Kdyně 1920 a SK Bolešiny. Zde družstvo tvoří 4 hráči + 1 brankář + náhradníci.

Hraje se v obou kategoriích systémem každý s každým o poháry a medaile, očekávají se zajímavé boje. Rozlosování v obou kategoriích bude připraveno a předáno trenérům všech týmů před zahájením turnaje. Mochtínská družstva budou soutěž zahajovat.

Srdečně zveme na tento zajímavý turnaj nejmenších fotbalistů co nejvíce příznivců mládežnické kopané.  Hráči i doprovod musí mít s sebou čistou a vhodnou obuv do haly, fanoušci v hledišti přezůvky nepotřebují. Bufet v hale bude otevřen.