První přípravný zápas mužů

                        

TJ Žichovice – TJ Sokol Mochtín 1 : 1 (0:1) -   so 23.2.2008

     Utkání na suchém terénu žichovického hřiště začali lépe domácí, na kterých byla vidět větší rozehranost. Mochtín však brzo srovnal krok a ve 35.minutě šel do vedení. Po přihrávce Mareše, otevřel skore Jiří Dolejš – 0:1. Vyrovnaný souboj pokračoval i po přestávce, šance na obou stranách však bezpečně likvidovali brankáři obou týmů. Remisu 1:1 zachraňo-val až pět minut před koncem domácí kanonýr Šimanovský. Ten byl nejdříve na ma-lém vápně faulován brankářem hostí Rajtmajerem, nařízenou penaltu sám bezpečně proměnil.

Domácí trenér Chalupný měl k dispozici jen 12 hráčů, na opačné straně trenér Mochtína Jaroslav Cihlář dal ve 2.poločase příležitost pěti dalším hráčů z lavičky. S přehledem slušně hrané utkání odřídil rozhodčí Petr Bala.  

Sestava Mochtína :

Rajtmajer P., Bejvl M., Šup O., Podráský Ji., Troch R., Mareš J., Kašpar L., Dolejš Ji., Kubala Pe., Novák Zd., Břečka M. – střídali : Švátora Ji., Zoubek P., Čeleda Ji., Bauer Vl.

Branka : Dolejš Jiří - 1Další příprava: sobota 1.3.2008 od 14,00 hod. SK Kdyně 1920 – So Mochtín. K utkání jedeme auty hráčů, společný odj. z Klatov od pošty ve 12,45 hod.