Důležité tři body získali doma naši muži "A" v sobotu 19.10.2013, když porazili zálohu divizního SENCA Doubravku Plzeň 4:2 a v tabulce I.A třídy rázem poskočili na 6.místo ! Svoji roli favorita potvrdili v sobotu dopoledne v Lubech naši dorostenci. Vyhráli tam na místním Startem vysoko 6:0, upevnili si zároveň vedení v tabulce krajské soutěže, protože 2.Chanovice nečekaně ztratily body v Chotěšově ! V předzápase mužů odehráli svoje utkání naši žáci s SK Strážov. Bohužel, naši kluci nepodali očekávaný výkon, nečekaně prohráli 1:2.

..I.A třída mužů  - Sokol Mochtín - SENCO Doubravka "B"   4 : 2 (1:1). Náš tým potřeboval nutně bodovat a to se mu nakonec povedlo, i když to jednoduché nebylo. Hosté přivezli mladý, bojovný tým, který se "pral" o dobrý výsledek až do poslední minuty. Měl však smůlu v tom, že již ve 33.minutě se mu vykartoval T.Čechura, Senco "B" dohrávalo o deseti hráčích. I přesto šli hosté ve 41.minutě do vedení, když precizně zahraný VPK Patrika Matuly ze 22 m skončil za zády našeho bezmocného golmana P.Rajtmajera - 0:1. Těsně před přestávkou ale Petr Švátora přesně zakončil hlavou centr z VPK J.Cihláře, srovnal důležitou brankou na 1:1! Po přestávce Mochtín přidal na aktivitě, hrál o mnoho přesněji a uvolněněji, soupeře dostal pod tlak, přišly šance a také důležité goly. V 54. a 57.min. po rozích J.Cihláře, zakončuje golově Jan Kul a Pavel Staněk a to není vše. O pouhé 4 minuty později se ve vápně šikovně uvolnil střídající Zb.Smolík, nahrál J.Cihlářovi a ten se trefil přesně, Mochtín vedl již 4:1. Radost domácím hned o minutu později zkazila poměrně laciná branka soupeře, když do prázdné branky dorážel míč Krysl, snižoval na 4:2. Závěr ale patřil opět domácím hráčům, kteří měli další šance na goly. Ty největší v 88. a 89.min. Tomáš Babka, který nejdříve nedal čistou golovku, na kterou mu nahrával střídající Jakub Schejbal a pak vzápětí po rohovém kopu, kdy jeho hlavička skončila na břevně hostující branky, Utkání s přehledem odřídil r. Mir. Kohout z Dobřan, na čarách mu asistovali Martin Havránek z Rokycan a Ondřej Pálek z Plzně, delegátem svazu byl Miloš Harmady, ŽK 4:4, ČK 0:1, přihlíželo cca 80 diváků.  Sestava : Rajtmajer, Staněk, Dolejš T., Švátora P., Špindler,Kul, Flodr, Babka, Dolejš Ji., Šťastný, Cihlář (střídali -  Smolík, Plánička, Schejbal), branky :   ŠVÁTORA Petr, KUL Jan, STANĚK Pavel, CIHLÁŘ Jaroslav - po 1.

..KS dorostu  - Start Luby - Sokol Mochtín  0 : 6 (0:4). Naši kluci byli favority utkání a svoji roli splnili beze zbytku. Po poločase vedli 4:0 a tak si ve II.poločase zahráli všichni další z lavičky. Výhrou si upevnili 1.místo v tabulce, ale přijdou ještě silní soupeři ! Branky : J. BEJVL - 2, HADÁČEK - 2, NEBESKÝ, RAŠEK - po 1.  Rozhodčí Radim Koura z Vrhavče

.. OP st. žáků - Sokol Mochtín  - SK Kovodružstvo Strážov   1 : 2 (0:0). Papírovou roli favorita naši kluci v tomto utkání nepotvrdili. Byli sice oslabeni o několik svých opor, ale i tak nezahráli podle představ trenéra, prohráli zbytečně. Branka : Tomáš Novák, rozhodčí Karel Hach ze Žel.Rudy !
Přidat komentář