O následujícícm víkendu 5.-6.října se má zhoršit počasí, všechny fobalové zápasy se však budou muset odehrát. Na hřiště svých soupeřů tentokráte pojede mladší přípravka, dorostenci i muži "B", doma v Mochtíně se představí st. žáci v zápase proti So Hradešice (v sobotu), druhý den v neděli je pak na programu zápas I.A třídy mužů, ve kterém Sokol Mochtín hostí kvalitní Dynamo Horšovský Týn.  Bude to bitva, přijďte se podívat ! Ml. žáci mají o tomto víkendu volno.

Sobota 5.10.2013

.. od 10,00 hod. v Mochtíně - OP st. žáků Sokol Mochtín - Sokol Hradešice

.. od 16,00 hod. venku - III. třída mužů - Tatran Velké Hydčice - Sokol Mochtín "B". K utkání se jede auty hráčů, společný odjezd z Mochtína od hřiště bude ve 14,20 hod., nominace bude podobná té z minulého zápasu, upřesnění bude ještě po pátečním treninku.

Neděle 6.10.2013

..od 10,00 hod. v Horažďovicích - TURNAJ ml. přípravek za účasti družstev : Horažďovice, Bolešiny, Sušice, Mochtín

.. 13,30 hod. venku - KS dorostu - Stod - Sokol Mochtín. Jede se auty, spol. odjezd z Mochtína v 11,35 hod., z Klatov v 11,45 hod. - přesnější pokyny vydá trenér Jar. Pavlík

.. od 16,00 hod. v Mochtíně - I.A tř. mužů Sokol Mochtín - FC Dynamo Horšovský Týn. Hosté v minulé sezoně hráli Krajský přebor a i nyní jsou v tabulce I.A tř. na skvělém 2.místě s 20 body, těsně za vedoucími Černicemi. Bude to hodně těžký soupeř. Nominace domácího týmu So Mochtín : Rajtmajer, Dolejš JI. a T., Babka, Staněk, Špindler, Smolík, Šťastný, Flodr, Cihlář, Hrudička, Plánička, Zahradník, Kul, Novák, Švátora P.

...srdečně zveme na uvedené zápasy všechny naše příznivce !!!