Druhý zářijový víkend má přinest fotbalistům hodně sluníčka, na které se těší i fanoušci. Ti naši by navíc přivítali i nějaké ty mistrovské body. Fotbalový program je dán vydaným rozlosováním, zde je jeho souhrn :

.. v PÁTEK 6.9. 2013 hrají mladší žáci So Mochtín v Klatovech. Utkání OP SK Klatovy 1898 "A" - So Mochtín se hraje na hřišti nad ZS se začátkem v 17,00 hod.

Starší žáci So Mochtín mají volno

.. v SOBOTU 7.9.2013

.. od 17,00 hod. - I.A třída mužů  -  TJ ZRUČ - Sokol MOCHTÍN "A". Naše mužstvo zajíždí k utkání auty, společný odj. z Mochtína bude ve 14,55 hod., z Klatov od pošty v 15,05 hod., nominace hráčů : Rajtmajer, Dolejš Ji. a T., Hrudička, Cihlář, Šťastný, Babka, Plánička, Flodr, Špindler, Staněk, Zahradník, Schejbal, Švátora, Smolík,

.. v NEDĚLI 8.9.2013

.. od 10,00 hod. v Mochtíně - KS dorostu Sokol Mochtín - Okula Nýrsko. Zápas má nádech okresního derby této soutěže, přijďte se podívat ! Naše dorostence chci upozornit na změnu, která se týká příštího zápasu v Blovicích. Ten se nebude hrát v sobotu, ale v neděli 15.9.2013 od 10,30 hodin ! Počítejte s tím.

.. od 17,00 hod. v Mochtíně - III.třída mužů Sokol Mochtín "B" - TJ Kašperské Hory. Hosté jsou předním týmem soutěže, bude to bitva, přijďte se podívat ! Nominace bude podobná jako v minulém kole v Bezděkově + by měl být Potužník, možná i další hráči z dovolené + po zranění. Musí však svoji účast potvrdit, abychom s nimi mohli počítat. Stejně tak musí svoji případnou neúčast oznámit ti (a to obratem !!!), kteří v neděli na zápas nebudou moci přijít - SMS, tel. , popř. osobně na : K.Šot -605357370 - děkuji ! Upřesnění nominace bude ještě též po sobotním zápase ve Zruči i po nedělním utkání dorostu.

.. srdečně zveme na všechna uvedená utkání naše příznivce - přijďte povzbudit naše fotbalisty !!!