Sobotní utkání I.A třídy mužů body Mochtínu nepřineslo. Všechny 3 si domů odvezl lídr této soutěže TJ Sokol Plzeň - Černice. Vyhrál v Mochtíně 2:0, ze čtyř zápasů zatím neztratil ani bodík, je suveréně v čele tabulky.

..31.8.2013 - I.A tř. mužů  - Sokol Mochtín - Sokol Plzeň - Černice  0:2 (0:1).  Hosté vedli tabulku s plným bodovým ziskem a i v Mochtíně předvedli zkušený výkon, který jim přinesl další tři mistrovské body. Nebyl sice lepší než Mochtín, ale ve svém středu má 38 letého kanonýra Stojlova, který svými dvěma goly rozhodl tento duel.  Náš tým začal odvážně a již ve 4.minutě mohl skorovat. Po přihrávce T.Dolejše zprava se k zakončení dostal náš Zb.Smolík, ale míč z jeho kopačky jen těsně minul pravou tyč branky hostů. Hosté se z varování brzo poučili, zpřesnili hru své obrany, která v dalším průběhu pak již našim hráčům moc prostoru k zakončení nedávala. Hra se odvíjela většinu času od vápna k vápnu, nasazení našim hráčům nechybělo, ale přesnost v rozehrávce a kombinaci ano. Soupeř tak měl možnost akce Mochtína snadno zastavovat, sám podnikal nebezpečné protiútoky. Klíčový moment utkání přišel ve 30.minutě, kdy hosté rychle rozehráli VPK, na naběhnuvšího Stojlova. Ten si pohrál s našimi nepřipravenými beky a přesně zakončil k tyči - 0:1 ! Tato nepříjemná situace naše hráče zaskočila, ale nevzdali to. Bojovali, chtěli vyrovnat. Bohužel, do zakončení je zkušení hráči  Černic nepouštěli. Slibné byly především náběhy a hlavičky našeho kapitána Ji.Dolejše, ale ty byly tentokráte hodně nepřesné, do velmi solidní šance se dostal i Tomáš Babka, ale jeho snahu zmařil zvednutý praporek asistenta rozhodčího. V 67.minutě přišla pro Mochtín další nepříjemnost, tentokráte v podobě druhé ŽK pro V. Špindlera a tím i jeho vyloučení. I v deseti však Mochtín bojoval, chtěl dosáhnout na remisu. To se mu nepovedlo, naopak. Po další standartce (VPK) se centrovaný míč znovu snesl k naprosto volnému kanonýrovi hostů, který v pádu přesnou hlavičkou zblízka nedal našemu golmanovi M.Riškovi šanci - 0:2, bylo rozhodnuto. Mochtín prostřídal, zatlačil soupeře i v deseti lidech do defenzivy, dočkal se několika rohových kopů, ale golů ne. Hosté si v pohodě odvezli všechny tři body. Utkání odřídil Milan Kulhánek z Nepomuku, asistovali mu na čarách Václav Duda z Chlumčan a Jan Mazán z Klatov, delegátem PKFS byl pan Petr Jirsa z Plzně, ŽK 3:3, ČK 1:0 (Špindler), 80 diváků. Sestava : Riška, Dolejš T., Cihlář, Šťastný, Hrudička (82. Švátora P.),Babka, Špindler,  Flodr (65.Zahradník), Dolejš Ji., Plánička (77. Schejbal), Smolík,

TRENINKY mužů budou v následujícím týdnu v pondělí, středu a pátek od 18,30 hod.
Přidat komentář