Po krátké letní přestávce přichází pro naše dorostence Sokola Mochtín, kteří dosáhli v minulém sutěžním ročníku nečekaného, ale zaslouženého vítězství v Krajské soutěži sk.B, příprava na nový soutěžní ročník 2013/2014.

Budou v ní již sice chybět Vítovec, Hrudička, Flodr, Potužník, Bláha, Matoušek, M.Žiak (opory mužstva),kteří již věkově přechází do kategorie dospělých, ale na druhou stranu, do mužstva dorostu přichází řada nových tváří, odchovanci So Mochtín, kteří věkově skončili v žácích.

Pro tento nový  dorostenecký  tým , do kterého se postupně ještě zapojí několik kluků z jiných klubů na střídavý start, připravil trenér Jaroslav Pavlík tento treninkový program :

v Mochtíně trenink dorostu  vždy v úterý a čtvrtek od 18,30 hodin (sraz v Mochtíně v 18,15, odj. klatováků od Lídlu vždy v 18,00 hod.) s tím, že

.. 1. samostatný trenink  v Mochtíně bude v úterý 23.7.2013, další pak 25.7., 30.7. a 1.8.2013.

.. od pondělí 5.8.2013 pak budou naši dorostenci trenovat v Mochtíně od 18,30 hod. každý den a to až do odvolání !!!

Dorostenci se kterými se počítá i do týmů dospělých, budou trenovat s muži , na trenincích dorostu navíc budou jen a jen vítáni !

Navíc na uvedené treninky dorostenců zveme i naše st. žáky (Velek, Šafránek, Toman a další) se kterými počítáme též do širšího kádru mochtínského dorostu !!!