Fotbalový soutěžní ročník 2012/2013 se pomalu a jistě blíží ke svému závěru, do 14 dnů se budou muset kluby opět rozhodnout, jaké týmy budou přihlašovat do ročníku nového.

Náš FO Sokol Mochtín má v mistrovských soutěžích nyní sedm fotbalových týmů ! A to je pořádná porce. V nastoleném trendu (systematickou prací s mládeží) chceme pokračovat. K tomu je zapotřebí nejen dostatek hráčů, ale i obětavých trenérů a vedoucích mužstev !

Hlavně jejich zásluhou se mochtínský fotbal řadí k předním klubům okresu Klatovy a já jim všem (bez rozdílu) upřímně děkuji za jejich náročnou, dobrovolnou práci, která jim mnohdy zabírá veškerý volný čas.

Ale k věci : náš dlouholetý a úspěšný trenér mládeže Tomáš Kapusta, potřebuje nutně trochu "vysadit" z toho náročného, mnohdy stresujícího kolotoče trenérské práce. Bude ochoten pomoci, ale přál by si, aby převzal trenování mochtínských starších žáků někdo jiný.  On sám by 1x v týdnu mohl s trenováním pomoci, popř. pomoci i s dopravou na zápasy.

Tuto záležitost musíme vyřešit co nejdříve a proto vyzývám touto cestou všechny zájemce o pomoc ! Prosím, dejte mi rychle vědět - seriózní adepty trenérské práce rádi mezi námi přivítáme !  Můžete volat - 605357370, popř. napsat na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.