V posledním zápase první poloviny OP porazili naši žáci Dlouhou Ves 4:0.Díky zavávání Švihova s Plánicí (2:2) si tak naši kluci vytvořili náskok 5. bodů právě před Švihovem.

Tempo hry od začátku diktoval Mochtín.Hned v prních minutách jsme si vytvořili několik střeleckých příležitostí Ve čtvrté minutě Jakub Bejvl krásnou zpětnou přihrávkou vybídl ke skorování Jana Moreho-1:0.V 15-té minutě po centru z pravé strany přeskočil míč Rudu Matouška i hostujícího obránce a ,,čahoun" Zbyněk Smolík hlavou usměrnil míč do odkryté branky.Druhá branka naše kluky trochu uspala a i když jsme měli herní převahu do konce poločasu se nedokázali golově prosadit.

Druhá půle měla podobný průběh jako ta první.Čtyři minuty po zahájení vsítil Milan Matoušek a o zápasu bylo prakticky rozhodnuto.Domácí po té postupně vystřídali celou lavičku,ale na obrazu hry se nic nezměnilo.Mochtín  nadále držel soupeře na jeho polovině a vytvořil si i několik dobrých šancí.Po jedné z nich se v nastaveném čase stihl prosadit střídající Martin Škoda-4:0.Na divácky atraktivním a jinak čistě hraném utkání zanechalo stín zranění Jakuba Bejvla po faulu ze 14-té minuty.Jakub sice se sebezapřením odehrál ještě 10.min. druhé půle,ale následné vyšetření prokázalo silně pohmhožděné levé rameno.Doufejme ,že se při páteční kontrole neobjeví žádné komplikace a že se Kuba bude co nejdříve moci vrátit do sestavy.

Sestava:Kardoš-Potužník,Kloupar,Matoušek Milan,Tengler(60'Zajíc)-Smolík,Bláha,Kučera(50'Škoda),More Jan-Bejvl(45'More Patrik),Matoušek Rudolf(60'Hájek)

Branky:4'More Jan,15'Smolík,39'Matoušek Milan,70+3'Škoda