Sobotní zápas (16.2.2013) zimního turnaje v Sušici mochtínským mužům proti Okule Nýrsko nevyšel. Prohráli ho 1:4, výsledek ale vůbec neodpovídá průběhu hry. Hlavně v 1.poločase měl Mochtín navrch, z 5 - 6 golových tutovek však nevyšla ani jedna. Okula se pak těsně před přestávkou z první vážnější střely na branku radovala z golu - vedla 1:0 a v druhé části hry přidávala hlavně z brejkových akcí další branky.

Turnajový zápas - Sokol Mochtín - Okula Nýrsko  1 : 4 (0:1) . Mochtín začal aktivně a již v 8.minutě Ji. Dolejš jen těsně minul okuláckou branku. O tři minuty později se mohl do listiny střelců zapsat Ji. Flodr, ale míč z prudkého centru zprava poslal nad branku. V 17.minutě poslal Ji. Dolejš do brejku J. Schejbala, ale ten na nýrského golomana ze sola nevyzrál. A když agilní Jiří Dolejš neuspěl ani ve svých dalších dvou šancích (jednou po rohu, další jeho dělovku bravurně vychytal hostující golman), přišel na druhé straně trest. Dosud neškodné Okule se ve 40.minutě povedl zdařilý útok, který zakončil povedenou střelou ze 16 m P.Výtisk - Nýrsko vedlo 1:0. I po přestávce byl Mochtín aktivní, Okula ale dobře kombinovala, pozorně bránila, čekala na další brejkové příležitosti. A ty přišly. V 50.min. vedli hosté již 2:0, nic na tomto stavu nezměnily další dvě krásné střely z 25 metrů Jiřího Dolejše, který měl sice střelecký den, ale bez brankového efektu. Skoroval až z penalty, která byla nařízena za faul ve vápně na P.Švátoru, snižoval na 1:3. Nýrsko pak mělo dvě šance, ale ty vychytal náš golman M.Kloupar, na přesnou hlavičku po standartce v závěru zápasu však nedosáhnul, Nýrsko upravilo na konečných 1:4. Zápas odřídil Jiří Petržílka z HD, Mochtín hrál v sestavě : Kloupar,L.Kašpar, Cihlář, T.Dolejš, P.Švátora, Flodr, Babka, Kul, Ji.Dolejš, Plánička, Schejbal, střídal Nováček - branka : Jiří DOLEJŠ - 1 z pok.kopu

V posledním zápase turnaje na umělce v Sušici se So Mochtín střetne se Startem VD Luby. Termín je již od středy 20.2. znám, zápas  bude odehrán v sobotu 23.2.2013 od 11,00 hod.  Pojede se tradičně auty, spol. odjezd z Mochtína bude v 9,40 hodin.

TRENINKY mužů zůstávají - stále venku v Mochtíně - v úterý a pátek od 18,00 hodin. Obuv na běhání i na umělku, sraz vždy od 17,45 do 17,50 hod. v kabinách. Případnou neúčast oznamte vždy předem J.Cihlářovi, nebo St. Jarabicovi na mobil. Jarda - 724587601, Stano - 606418722.

A připomínám úhradu členských příspěvků !!!! Předejte J.Cihlářovi obratem !!!