V týdnu se hrály dohrávky OP mladší přípravky a KS dorostu.Oba zápasy vyzněly lépe pro hostující týmy.

ST 7.5.08 - OP mladší přípravka So Mochtín - TJ Sušice  0 : 6 (0:3). Hosté patří k nejlepším týmům tohoto přeboru a své kvality předvedli i v Mochtíně. Naši kluci si zaslouží pochvalu za bojovnost. Rozhodoval K.Šot

ČT 8.5.08 - KS dorostu So Mochtín - Start VD Luby  1 : 2 (1:2). Tradiční derby přineslo zajímavý fotbal a také hodně vzruchu. Skore otevřel náš David Maršálek, ale vzápětí hosté srovnali na 1:1. Ve vyrovnaném 1.poločase se hosté ještě dostali do vedení po chybě našeho golmana a jak se ukázalo, byl to gol rozhodující. Naši hráči měli ve II.poločase převahu a to i po té, kdy r. J.Lehečka vyloučil našeho P.Blumentritta (2ŽK). Samotný P.Blumentritt měl ještě před svým odchodem ze hřiště 2 golovky, další pak Saša Zhvakin,  který byl nejlepším mužem našeho týmu. Ten navíc v 80.minutě neproměnil pokutový kop a tak hosté se štěstím odvezli z Mochtína všechny 3 body. Škoda, naši kluci by si i bez nemocného L.Kašpara body za svůj výkon zasloužili. Rozhodoval J.Lehečka z Točníka, který neměl svůj den Branky : Zhvakin Aleksandr - 1.