Závěr fotbalového podzimu 2012 se pomalu blíží. Skončili ml. i st. přípravky, ml. i st. žáci, ve hře o mistrovské body však stále zůstávají dorostenci, muži "B" i muži "A".

Tuto sobotu 10.11.2012 hrají doma od 13,30 hod. muži"B" So Mochtín dohrávku s Velkým Borem, ve stejnou hodinu nastoupí v Losiné náš "A" tým. Jede se autobusem dle rozpisu. V neděli 11.11. pak od 10,00 hod. hrají doma naši dorostenci s Nýrskem.

Pro muže "B" to bude poslední zápas podzimu, tak očekáváme, že naši kluci podají svůj maximální výkon o důležité body, které, doufáme,zůstanou v Mochtíně.

Muži "A" budou mít po Losiné před sebou ještě dva zápasy. Nejdříve (nově) v sobotu 17.11. od 13,30 hod. doma  Štěnovice, pak ještě dohrávku nesehraného zápasu Žichovice - Mochtín, které se bude hrát v sobotu 24.11. od 13,30 hod. v Žichovicích.

I na dorostence So Mochtín čekají letos ještě čtyři mistrovské zápasy. Ten nedělní (11.11.) zmiňuji výše, pak ale je čeká o dalším víkendu dvojzápas.

Jak jsem předpokládal, navržený náhradní termín pro nesehraný zápas Koloveč - Mochtín 8.5.2013 v Plzni na STK neprošel, je nařízený nový termín a to sobota 17.11. od 10,00 hod. v Kolovči ! Druhý den v neděli 18.11. pak jede náš dorost do Holýšova dle rozlosování, začátek tam bude v 11,00 hod.

Další nesehrané utkání Mochtín - Kasejovice se pak odehraje v Mochtíně dle dohody obou oddílů v neděli 25.11.2012 od 10,00 hod..

Doufejme, že na všechny zápasy vydrží počasí i terény a všechny mistráky se odehrají a to hlavně ... bez zranění !!!  Našim fotbalistům a příznivcům  přejeme hodně bodů a radosti z výher !!!