Dokopná v Chlistově se vydařila,přálo i počasí.

Akce se zúčastnilo 11 hráčů.Vzhledem k tomu,že ve stejný den probíhala i klatovská pouť je účast více než dobrá.Navíc většina ze zúčastněných měla za sebou páteční turnaj ve Zborovech u Plánice.Kluci hrající pod hlavičkou Sokol Mochtín obsadili v základní skupině 3.místo a tak bohužel nepostoupili do finálových bojů.K postupu stačila jediná výhra neboť skore by po dvou výhrách 7:0 jasně hovořilo pro Mochtín.I přesto k úspěchu ve skupině blahopřejeme.

Celá akce byla zahájena zápasem se Starou gardou Chlistova na zdejším hřišti.Za velmi teplého počasí se hrálo 2X25 minut podle pravidel malé kopané.Po celý zápas měl herní převahu dorost,ale o konečném výsledku rozhodla větší zkušenost a efektivita v zakončení.Stará garda otočila nepříznivý výsledek z 2:4 na 5:4.

Nutno podotkout, že mochtínští kluci útočili v pěti a nechávali doslova vrata v obraně.Navíc Chlistov do čeho kopl to proměnil.Ke cti "Starých pánů" musíme připočíst fakt, že hráli prakticky bez střídání.Klobouk dolů!!!

Po skončení zápasu se kluci vykoupali ve zdejší nádrži a poté se přesunuli na místo konání.Zde byl zapálen oheň z připraveného dřeva a než se pořádně rozhořel šlo se do lesa na další dřevo.Po večeři připravené na ohni se šlo znovu na koupání.Po návratu už se naplno rozběhla zábava u táboráku.Okolo půlnoci došlo i na zhodnocení uplynulé sezony.Nejprve se rozebíraly úspěchy i neúspěchy (těch naštěstí nebylo moc) celého kolektivu na závěr probral trener Jaroslav Pavlík každého jednotlivce zvlášť.Vzhledem k postupu spíše chválil nebo upozorňoval na možné zlepšení ve využití vlastních rezerv svých svěřenců.

Následovalo hodnocení trenera očima samozvaného mluvčího týmu Martina Škody.Ten jménem celého týmu a zároveň jménem hráčů odcházejících do mužů poděkoval "Jardovi za trpělivost a osobní přístup.

Jako památku obržel trener Minitango podepsané přítomnými hráči z rukou Ondřeje Sukovatého

Při skvělé zábavě čas rychle utíkal a najednou byly tři hodiny ráno a to byla tak akorát doba určená k tomu jít spát.Vzhůru zůstal pouze Jarda Pavlík a jako správný kouč se staral  o kluky až do rána tím, že přikládal na oheň,aby spáčům nebyla zima a přitom hrál na kytararu a zpíval.Jo to se to pak spinká.

Ráno se k snídani dopekly zbytky klobás a nechaly se péci brambory.Uklidilo se, sbalily stany a okolo 11:00 jsme se začali vracet do svých domovů.

Závěrem patří velké poděkování Jardovi Pavlíkovi za skvěle zorganizované posezení a poskytnutí zázemí.Jak již někdo na těchto stránkách napsal:"Skvělej večer"

Rozhodně lepší než se poflakovat někde  v hospodě nebo po klatovské pouti (z tohoto pohledu i levnější).

Upozornění: treninky začínají stejně jako u mužů 23.7.2012 v Mochtíně na hřišti.

V případě dostatečné účasti je možno zorganizovat soustředění na hřišti v Mochtíně a buď v týdnu od 30.7 do 3.8. nebo o týden později.

P.S.Pokud máte někdo fotky z akce, pošlete mi je na mail a já se je pokusím umístit na náš web.