Ve čtvrtek 1.května 2008 se hrály dohrávky okresních soutěží mužů. Naše béčko hrálo doma se So Neznašovy 0:0, fanoušci ale čekali od týmu daleko více. Byl to slabý odvar o proti minulým zápasům doma. Přesto naši muži B stále vedou tabulku III.třídy s 10 bodovým náskokem !

1.5.2008 - III.tř. mužů So Mochtín B - So Neznašovy 0:0. Soupeř přijel s obrannou taktikou, ale když zjistil, že se našemu týmu nedaří, začal i útočit a herně byl v 1.poločase lepším týmem. Po změně stran přišli na plac dva čerství hráči, Mochtín se postupem času zlepšoval, soupeře zatlačil do defenzivy, ale v útoku nic nevymyslel.Natěšení fanoušci tak viděli jen snahu, ale dobrý výkon svého týmu určitě ne. V 1.poločase "zahrozil" pouze K.Tománek, jehož centr skončil na břevně, ve 2.poločase pak L.Javorský, který trefil tyč hostující branky.Až moc bylo vidět na některých hráčích, že Májová noc bývá dlouhá a náročná.Rozhodoval Jan Cihlář z Pačejova, ŽK 1:1, 50 diváků, delegát svazu L.Langmajer.Sestava Mochtína B : Blumentritt, Plánička, Nováček (46.Nový), Bláha, Kubala, Dolejš, Tománek, Břečka(46.Vítovec), Javorský (65.Zhvakin), Kolárik L.,Babka
Přidat komentář