Dokopnou zakončili muži So Mochtín v pátek 22.6.2012 právě skončenou mistrovskou sezonu 2011/2012. Těsně před dokopnou proběhla na hřišti brigáda, při které se opravovala hlavně brankoviště na hlavním (ale i na treninkovém) hřišti.

Zde bych chtěl poděkovat všem fotbalistům, kteří přišli pomoci, z nefotbalistů pak Ji.Freiberkovi, který jako fanda a zkušený obkladač pomáhal s položením nových travnatých pásů.

Závěrečnému posezení předcházel fotbálek, ´při posezení mnoho klidu na nějaké řečnění nebylo, protože probíhal i televizní přenos z fotbalového ME v Polsku. A tak ani nebyl prostor k tomu, abychom sborově poděkovali Jaroslavu CIHLÁŘOVI staršímu, za jeho půlroční trenérskou misi u áčka mužů TJ Sokol Mochtín na jaře 2012. Přebral ji v zimě po Vl.Kudláčkovi, který musel ze zdravotních důvodů svoji trenérskou práci přerušit a Jarda Cihlář (mochtínský odchovanec a výborný hráč) v Mochtíně odvedl kus poctivé práce. Splnil důležitý cíl - projít s mužstvem vyrovnanou soutěží I.B třídy a zachovat její příslušnost pro Mochtín i pro další ročník.  To se povedlo, A já mu za to dodatečně touto cestou (jménem Vás všech) upřímně   d ě k u j i, stejně tak i Jiřímu Dolejšovi st., který byl jeho asistentem.  V OP se nakonec zachránil i "B" tým, naši dorostenci, kteří pomáhali hlavně  "B" mužstvu, získali navíc TITUL PŘEBORNÍKA OKRESU a vybojovali si postup do krajské soutěže !

Letní příprava 2012  mužů  a dorostenců (společná) bude probíhat na hřišti v Mochtíně a to od pondělí 23.7.   3x týdně po 14 dní a to PONDĚLÍ - STŘEDA - PÁTEK vždy od 18,00 hodin.

Pro trenérskou práci byla získána nová trenérská dvojice Jaroslav CIHLÁŘ ml. a Stanislav JARABICA, které přeji do jejich nelehké práce hodně zdaru !! Věřím zároveň, že účast na letní přípravě bude všech mužů i dorostenců maximální  !

Jsou již zajištěny i přípravné zápasy - první akcí je turnaj v Měcholupech - v sobotu 28.7.2012 od 13,00 hod., na který pojede "B" mužstvo a hlavně naši dorostenci !

Na 29.7. sháním soupeře pro "A" tým, v sobotu 4.8. jede "B" tým k přáteláku do Hrádku (od 16,00 hod.), "A" mužstvo pak v neděli 5.8. odehraje v Lubech od 17,00 hod. přátelák s místním Startem, novým účastníkem KP !

V dalším týdnu (11. - 12.8.) bude hrát naše "B" mužstvo svůj 1.mistrák OP, pro "A" tým hledám na 2.den soupeře na přátelák, a v dalším víkendu hraje "A" tým doma přátelák (so 18.8. od 16,00 hod.) s Mrákovem, "B" tým pojede v neděli na mistrák ven za soupeřem.

Dorostence budeme při přátelácích používat jak v "A", tak i v "B" týmu mužů, pravděpodobně pro ně vyjednáme i samostatný dorostenecký zápas.  Svoji mistrovskou soutěž (KS) zahájí dorostenci 1.kolem pravděpodobně v NE 26.8. v Blatnici, muži"A" pak v SO 25.8. doma s Dlouhou Vsí.

Vše bude upřesněno po řádném rozlosování - dnes (29.6.) se účastním losovacího aktivu v Plzni, 10.7. pak je losovací aktiv OFS v Klatovech.

Sledujte proto naše webové stránky, zde najdete vždy akuální informace a případné změny.

Případné omluvy směrujte obratem na moji adresu : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , mob.605357370, nebo přímo na Jar. Cihláře ml. - mob. 724587601  -